Wydajesz własne gry? Prowadzisz zespół lub firmę? Reprezentujesz spółkę zainteresowaną mecenatem inicjatyw edukacyjnych? Promujesz innowację w zakresie nowoczesnych technologii?

Mamy dla Ciebie ofertę.

Projektowanie przeżyć to ambitna, nowatorska książka ujmująca gry komputerowe w rzadko spotykane ramy. Omówimy w niej aspekty techniczne i artystyczne, od sterowania, przez język wizualny, po narrację. Unikamy powielania licznych publikacji koncentrujących się na programowaniu – piszemy o tym, co wciąż stanowi lukę w literaturze branżowej i fachowej. Dzięki naszej książce czytelnicy zdobędą wiadomości, których nie obejmują programy akademickie.

W tym przedsięwzięciu przewidzieliśmy ważne miejsce dla Ciebie. Promujesz siebie, swoją markę lub swoje produkty, wspierając powstanie dobrego, potrzebnego podręcznika.

Proponujemy kilka sposobów współpracy: ekspercką analizę gry, rozdział dla Twojej gry, mecenat oraz własny nakład z personalizowaną okładką.

Część tych opcji była dostępna w trakcie naszej udanej kampanii crowdfundingowej. Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu pod adresem wonderland.engineering@gmail.com – chcemy poznać Twoje potrzeby i znaleźć najlepszy sposób na obopólnie korzystną współpracę.

Omówienie gry na blogu

Od kilku lat prowadzimy blog, na którym zamieszczamy chętnie czytane artykuły o mniej oczywistych aspektach gier. Z tych publikacji wywodzą się nasze książki: pierwszy poradnik dla początkujących autorów był serią wpisów, która przyciągnęła stałe grono czytelników. W tej chwili kończymy prace nad nową stroną naszego studia, w której stawiamy na charakterystyczną, czytelną estetykę.

Na nowej stronie ukaże się omówienie wybranej przez Ciebie gry (nie musisz być jej autorem, w takim przypadku we wpisie wskażemy Cię jako sponsora). Warunkiem jest, by gra była gotowa i dostępna publicznie (dopuszczamy też zaawansowane wersje wstępne, takie jak Early Access na Steamie). Omówienie nie będzie recenzją! Zamiast tego zanurkujemy w Twoją grę, wybierzemy jej najciekawsze elementy i omówimy ich działanie w ten sam sposób, w jaki zbudowane będzie Projektowanie przeżyć, czyli: 5 sekund, 5 minut, 5 godzin.

Zgłoś się do nas po szczegóły.

Cały rozdział dla Twojej gry!

Analizując wyniki ankiety w naszym profilu społecznościowym, odkryliśmy, że nasi odbiorcy chcą poczytać szczegółowo o konkretnych grach. Mają rację! Złożone zagadnienie, takie jak projektowanie gry, najlepiej omówić na przykładzie z życia. Dlatego zamierzamy dołączyć do książki dodatkowe rozdziały-monografie, w których dogłębnie przeanalizujemy wybrane tytuły.

Wybrana przez Ciebie gra może zostać bohaterką jednego z tych rozdziałów. Jego objętość wyniesie co najmniej 20 stron B5 (około 6 tys. słów), nie licząc ilustracji, takich jak zrzuty ekranowe i wykresy. Omówienie gry ukaże się jako dodatkowy rozdział książki lub – gdy znajdziemy wystarczająco wielu patronów i sfinansujemy więcej rozdziałów – jako osobny tom albo samodzielna publikacja. Wszyscy uczestnicy kampanii crowdfundingowej, którzy zamówią Projektowanie przeżyć, otrzymają również Twój rozdział. Wymienimy Cię w nim jako jego sponsora.

Polecamy tę opcję zwłaszcza producentom i wydawcom. Może Wasze gry już odnoszą sukcesy, a może za chwilę staną się przebojami. Dzięki naszej współpracy staną się dosłownie podręcznikowe, a nowe pokolenie autorów będzie się na nich uczyć zasad i sztuki projektowania.

Zgłoś się do nas po szczegóły.

Zostań mecenasem

Dla wspierających większymi kwotami przygotowaliśmy pakiet promocyjny:

  • Cała strona w książce na Twoją reklamę lub anons. Być może nasi odbiorcy są Twoimi klientami? A może potencjalnymi pracownikami? A może chcesz kształtować świadomość Twojej marki?
  • Obecność w naszej kampanii wydawniczej, czyli zarówno podczas zbiórki crowdfundingowej, jak i w trakcie prac i podczas premiery.
  • Nasze szczere gorące podziękowania we wszystkich naszych kanałach.
  • Umieszczenie Twojego logo na tylnej okładce.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb!

Własny nakład

Inżynieria gier. Projektowanie przeżyć będzie drukowana techniką druku cyfrowego, która pozwala na produkcję niewielkich nakładów po rozsądnych kosztach. Umożliwi nam to między innymi przygotowanie alternatywnej wersji ze spersonalizowaną okładką.

Minimalny nakład w takim wypadku to 50 sztuk. Pomożemy Ci go rozdystrybuować. Zachęcamy zwłaszcza do wsparcia bibliotek osiedlowych, uczelnianych i w szkołach średnich. Do każdego egzemplarza przekazanego bibliotece dołączymy dwie sztuki ogłoszeń anonsujących dostępność podręcznika w księgozbiorze. Dzięki temu czytelnicy łatwiej się o nim dowiedzą i skorzystają z Twojego prezentu.

Możesz przekazać egzemplarze swoim pracownikom i partnerom biznesowym lub wyeksponować w biurze.

Przygotowując dodatkowy nakład, możemy również zmodyfikować jego treść. Zasadniczo w każdym egzemplarzu książki jest napisane dokładnie to samo, ale możemy stworzyć dla Ciebie wersję kolekcjonerską z kolorowymi ilustracjami, a nawet w twardej oprawie.

Zgłoś się do nas po szczegóły.